Chcesz skupić się tylko na prowadzeniu swojego biznesu?

Lepiej nie można było trafić.

Zajmiemy się za Ciebie rozliczeniem z ZUS, US oraz wszystkimi innymi sprawami urzędowymi.

Odbierzemy dokumenty (możliwość przesłania na e-mail), nie będziemy zajmować dużo czasu.

Chcesz założyć działalność lub już ją prowadzisz i potrzebujesz wsparcia?

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych założeniem własnej firmy, a także przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą do skorzystania z naszej wiedzy.

 

Nasze usługi polegają na kompleksowej obsłudze firm w zakresie rozliczeń księgowych oraz prowadzenia spraw dotyczących ubezpieczeń społecznych.
Świadczymy nasze usługi, także dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.


Jesteśmy nowoczesną firmą, która dopasowuje się do wymagań Klientów. W związku z tym nasi Klienci mają do dyspozycji doświadczenie i wieloletnią wiedzę pracowników stale podnoszących swoje kwalifikacje. Dokładamy wszelkich starań, by zgodnie z obowiązującymi przepisami, obciążenia fiskalne naszych Klientów były mniejsze lub korzystniej rozłożone w czasie.


Posiadamy licencję Ministra Finansów, uprawniającą do wykonywania oferowanych usług oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.


Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy komputerowo za pośrednictwem programów do zarządzania i prowadzenia księgowości. W trosce o bezpieczeństwo danych i najwyższą jakość świadczonych usług, korzystamy z innowacyjnych technologii internetowych, umożliwiających bezpieczną i szybką realizację powierzonych zadań.


Ofertę naszego biura księgowego adresujemy do osób, które chcą bezpiecznie prowadzić interesy, koncentrować się na dynamicznym rozwoju własnej firmy zostawiając księgowość profesjonalistom.